Skip to content

Banerekorder Øverlands Minde

Menn

 100 m

 10.40

Aham Okeke, BUL

 27.06.92

 200 m

 21.1

Geir Moen, Moss

 28.06.92

21.46

Aham Okeke, BUL

 19.08.92

 300 m

32.82

Quincy Douglas, Gular

 12.06.99

 400 m

 47.01

Mikael Sødermann, Finland

 01.08.92

 600 m

 1.15.32

Vebjørn Rodal, Oppdal FIK

 13.06.98

 800 m

 1.47.17

Vebjørn Rodal, Oppdal FIK

 30.05.92

 1000 m

 2.18.90

Vebjørn Rodal, Oppdal FIK

 28.06.92

  1500 m

 3.43.77

Lars Ove Strømø, SK Vidar

 20.08.89

 Eng. mile

 4.06.41

Abderrahim Goumir, BUL

 12.06.99

 3000 m

8.00.08

Lars Ove Strømø, SK Vidar

 27.07.91

 5000 m

 13.39.93

Are Nakkim, Moss

 18.08.89

 10 000 m

 28.51.70

Bjørn Nordheggen, Oppegård

 20.08.89

 110 m hekk

 13.87

Gaute Gundersen, SK Vidar

 28.06.92

 200 m hekk

 25.9

Anders G. Lerberg, Stjørdal FIK

 23.09.06

 26.88

Anders G. Lerberg, Stjørdal FIK

 22.09.07

 400 m hekk

 51.25

Bo Breigan, Eidsvåg

 19.08.89

 2000 m hinder

 5.40.90

Morten Rønnekleiv, Tønsberg

 27.07.91

 3000 m hinder

 8.40.44

Morten Rønnekleiv, Tønsberg

 19.08.89

 Høyde

 2.23

Håkon Särnblom, Minerva

 27.07.91

 Lengde

 7.51

Gjøran Moen, Gular

 19.08.89

 Stavsprang

 5.31

Martin Voss, Danmark

 27.07.91

 Tresteg

 15.99

Ketil Hanstveit, Norna-Salhus

 24.07.93

 Kule

 20.87

Lars Arvid Nilsen, Urædd

 20.08.89

 Diskos

 62.10

Knut Hjeltnes, Gular

 18.08.89

 Spyd

 75.00

Masami Yoshida, Japan

 27.07.91

 Slegge

 63.60

Anders Halvorsen, Vidar

 24.07.93

 4×100 m stafett

 40.58

Norge

 28.06.92

 4×200 m stafett

 1.30.0

Stjørdals-Blink

 28.08.67

 4×400 m stafett

 3.12.23

Midt-Finland

 02.08.92

 4×1500 m stafett

 15.28.4

Tjalve

 12.09.65

 1000 m stafett

 1.53.95

Lambertseter IF

 20.08.89

 Kvinner

   100 m

 11.70

Sølvi Olsen, Gular

 18.08.89

 11.70

Mette Husbyn, Fossum

 18.08.89

200 m

23.77

Sølvi Olsen, Gular

 19.08.92

 300 m

42.8

Linn Susegg, Stjørdals-Blink

 06.06.95

 400 m

 52.87

Lisbeth Andersen, Tønsberg

 20.08.89

 600 m

 1.38.97

Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg, Ranheim

27.08.16

 800 m

 2.04.99

Toril Lauritsen, Steinkjer FIK

 19.08.89

 1000 m

 2.46.41

Grete Slettom, BFG Fana

 24.07.93

  1500 m

 4.12.14

Maiken Sørum, Skjalg

 20.08.89

 Eng. mile

 4.46.94

Hilde Hovdenak, BUL

 12.06.99

 2000 m

5.58.87

Gunhild Halle, Runar

 24.07.93

 3000 m

 9.14.50

Maiken Sørum, Skjalg

 18.08.89

 5000 m

 15.35.65

Ingrid Kristiansen, BUL

 20.08.89

 100 m hekk

 13.59

Lene Solli, Herkules

 24.07.93

 200 m hekk

 29.64

Marte Jermstad, Selsbakk IL

 08.06.13

 400 m hekk

 57.64

Mari Bjone, BUL

 27.07.91

 2000 m hinder

 7.07.6

Kristin Brøndbo, Steinkjer FIK

 25.07.07

 Høyde

 1.93

Tonje Angelsen, Trondheim Friidrett

 07.06.14

 Lengde

 6.15

Hanne Haugland, BUL

 20.08.89

 Stavsprang

 3.65

Ida Beate Øyen Østhus, Ranheim IL

 28.05.14

 Tresteg

 13.10

Cecilie Riise, Gloppen FIL

 16.08.98

 Kule

 16.57

Katarina Sederholm, Stjørdal FIK

21.07.99

 Diskos

 60.92

Mette Bergmann, Vidar

 27.07.91

 Spyd

 59.30

Trine Solberg, Minerva

19.08.89

 Slegge

 46.43

Eva Danielsen, Torodd

14.08.98

 4×100 m stafett

 47.70

Midt-Finland

 01.08.92

 4×400 m stafett

 3.46.8

Midt-Sverige

 09.07.89

 4×800 m stafett

 10.49.60

Steinkjer FIK

 07.09.96

 1000 m stafett

 2.08.39

Gular

 20.08.89